Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Wójt Małgorzata Schwarz oskarża kontrkandydata...


Rządząca od 14 lat gminą Kołbaskowo wójt Małgorzata Schwarz, która w tegorocznych wyborach stara się o reelekcję skierowała w kierunku swojego kontrkandydata poważne zarzuty.

Od kilku dni na terenie gminy pojawiają się ulotki w których nieznana osoba opisuje szokujące sytuacje z którymi mają być powiązane władze gminy i urzędnicy. O tych materiałach pisaliśmy w artykule "Alfabet mafii" - kolejne ulotki trafiły do skrzynek mieszkańców. Kto jest ich autorem?.

Sprawa została zgłoszona na policję. Poważne oskarżenia w stronę swojego kontrkandydata skierowała Małgorzata Schwarz, poniżej publikujemy wpis, który pojawił się dziś w jej mediach społecznościowych. 

Od ubiegłego tygodnia na terenie całej Gminy Kołbaskowo prowadzona jest na ogromną skalę, bezprecedensowa, czarna kampania wyborcza. Do skrzynek pocztowych, na przystankach autobusowych, za wycieraczkami samochodów we wszystkich miejscowościach Gminy Kołbaskowo dystrybuowane są materiały zawierające nieprawdziwe oskarżenia o gwałty, bezpośredni związek z zaginięciem osoby poszukiwanej, korupcję, działania na szkodę bezpieczeństwa, w tym małoletnich, wpływanie na decyzje organów i wiele innych.
 
Kłamliwe zarzuty padają pod adresem władz gminy Kołbaskowo, pracowników urzędu, jednostek organizacyjnych gminy, instytucji kultury, wielu osób prywatnych i wielu innych instytucji.
Za działaniami tymi stoi przedstawiciel spółki Marina Kurów Ryszard Fertała, który usilnie dąży do realizacji rozległych inwestycji mieszkaniowych na nieuzbrojonych terenach zalewowych rzeki Odry w miejscowości Kurów.
 
Należy wskazać, że pełnomocnikiem ******* w postępowaniach prowadzonych w Gminie Kołbaskowo jest Jakub Sosnowski, ten sam, który jest pełnomocnikiem wyborczym kandydata na wójta Gminy Kołbaskowa Tomasza Kubiaka.
 
Sprawa została przekazana do prokuratury, a materiały mające związek ze sprawą zostały zabezpieczone, w tym nagrania z monitoringów, numery rejestracyjne samochodów i wiele innych, a których ze względu na dobro toczącego się postepowania, nie można ujawnić.

Tomasz Kubiak nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. 

Fot. UG Kołbaskowo

Prześlij komentarz

0 Komentarze