Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

"Alfabet mafii" - kolejne ulotki trafiły do skrzynek mieszkańców. Kto jest ich autorem?


Trwa ostatnia prosta kampanii wyborczej. Od jakiegoś czasu ujawniane są różne historie i wydarzenia. Doniesienie o popełnieniu przestępstwa zostało złożone do prokuratury, tymczasem ktoś po gminie rozkolportował ulotkę "Alfabet Mafii". 

Ulotka nie ma autora, ale ma przedstawiać różne mechanizmy działalności władzy gminy Kołbaskowo i osób powiązanych z urzędnikami oraz radnych. Według starającej się o reelekcję wójt Małgorzaty Schwarz to kłamstwa i pomówienia. 

- W dniu wczorajszym do skrzynek pocztowych na terenie Gminy Kołbaskowo dostarczone zostały broszury, które, nie mam żadnych wątpliwości, stanowią element brudnej kampanii wyborczej. Skala oszczerstw, kłamstw i manipulacji przekroczyła wszelkie możliwe granice. Miałam nadzieję, że kampania wyborcza będzie kampanią merytoryczną. Głęboko ubolewam nad tym, że tak nie jest.
Informacje zawarte w kolportowanych materiałach godzą w dobre imię wielu osób prywatnych, firm i pracowników urzędu, również w moje dobre imię. To co się stało, jest haniebnym czynem, za który sprawca powinien ponieść przewidzianą prawem odpowiedzialność. Fakt, że nikt się pod tym materiałem nie podpisał, nie oznacza, że autor, czy autorzy, nie zostaną ustaleni. Wczoraj złożyłam zawiadomienie na Policję, mam nadzieję, że pilnie zajmie się sprawą prokuratura. Wybory samorządowe powinny być świętem demokracji. Jest mi niezmiernie przykro, że po raz kolejny powtarza się scenariusz sprzed pięciu lat, że kultura polityczna upadła tak nisko. Niezależnie od tego, czego jesteśmy świadkami, zapewniam Państwa, że staję do tych wyborów z czystym sumieniem i podniesioną głową - napisała na Facebooku Małgorzata Schwarz. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze