Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Biedronka zamraża ceny ponad 4000 produktów i rozprawia się z VAT-emDla klientów Biedronki kwiecień rozpocznie się od dobrych wiadomości. Największa sieć handlowa w Polsce postanowiła, że w trosce o portfele klientów nie zmieni w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Dzięki temu klienci Biedronki w kwietniu nie tylko nie odczują podwyżki podatku VAT z 0 na 5%, ale dodatkowo kupią jeszcze setki innych produktów w niezmienionych cenach regularnych.

Zgodnie z obowiązującym prawem, od kwietnia br. powraca standardowa stawka VAT 5% na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Jednakże, klienci Biedronki zapłacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć utrzyma regularne ceny brutto. Wyjątkiem będzie tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców, oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego.

- Zawsze stoimy po stronie klientów i ich oszczędności. Dzięki utrzymaniu cen regularnych ponad 4000 produktów, klienci Biedronki nie zauważą wzrostu podatku VAT 5% na podstawowe produkty żywnościowe. Oczywiście, nadal będziemy proponować promocje w duchu Biedronkowych Oszczędności, tak aby wspierać rodziny w Polsce. Mamy najlepsze ceny od blisko 30 lat, i to w każdym zakątku kraju - mówi Grzegorz Pytko - dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka

To kolejna dobra wiadomość dla klientów Biedronki w całym kraju. Wcześniej sieć ogłosiła, że w tygodniu poprzedzającym Wielkanoc (od 25.03 do 29.03 br.) ponad 3000 placówek sieci Biedronka będzie otwartych co najmniej do godziny 23:00, natomiast w Wielką Sobotę (30.03 br.) sklepy będą czynne do godziny 13:30. Sklepy otworzą się ponownie 2 kwietnia, a klienci znajdą w nich te same ceny, co przed świętami.

Prześlij komentarz

0 Komentarze