Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Nowa wystawa w atrium Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Wernisaż w Międzynarodowym Dniu Ziemi .


W Międzynarodowym Dniu Ziemi (22 kwietnia) członkinie i członkowie Grupy GF 16X24 zaprezentują swoje prace fotograficzne na wystawie „Świat Drzew”. Wystawę o godzinie 11 otworzy Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska.

Grupa fotograficzna GF 16X24 działa przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Szczecinie. Skupia pasjonatów fotografii cyfrowej. Jak podkreślają jej członkowie: każdy z nas fotografując podobnym sprzętem, w tym samym czasie, tę samą scenę - inaczej ją widzi. Tworzymy różne zdjęcia, pozostając wiernymi własnemu stylowi.

O nazwie swojej grupy tak mówią: „16mm x 24mm” jest to wymiar matrycy większości naszych lustrzanek cyfrowych, a jednocześnie nazwa nawiązuje do bardzo znanej międzynarodowej grupy fotografików „f 64”, których znakiem była wartość przesłony”.

Prace będzie można oglądać w atrium siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (wejście od strony ul. Mazowieckiej 14) w godzinach pracy urzędu. To kolejne takie przedsięwzięcie wykorzystujące przestrzenie atrium do promocji twórczości mieszkańców. W lutym swoje fotografie prezentowali uczniowie Technikum Ekonomicznego w Szczecinie na wystawie „Myślami w innym świecie”.

Prześlij komentarz

0 Komentarze