Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Długi tydzień w Biedronce


Rozpoczęło się oficjalne odliczanie do długiego weekendu majowego. Już wkrótce cała Polska wyruszy na długo wyczekiwane urlopy, by cieszyć się wiosennymi promieniami słońca i wspólnymi chwilami z najbliższymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, Biedronka w tym tygodniu, do 27 kwietnia, wydłuża godziny pracy sklepów i większość z nich będzie czynna aż do godz. 23:30. Tym samym umożliwia wszystkim klientom kompleksowe przygotowanie się do nadchodzącego długiego weekendu.

Ponad 3000 placówek na terenie całego kraju będzie czynnych do godziny 23:30, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze dłużej. Zmiany te mają pomóc klientom jak najlepiej przygotować się do zbliżającego się długiego weekendu, by w spokoju i bez stresu zaplanować swoje codzienne zakupy.
Natomiast w najbliższą niedzielę handlową, 28 kwietnia, ponad 3 tys. placówek sieci Biedronka pozostanie otwartych dla klientów co najmniej do godziny 22:00. Dokładne szczegóły pracy poszczególnych placówek, klienci mogą znaleźć na ich drzwiach wejściowych.

W sieci Biedronka jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla naszych klientów dobre zaplanowanie codziennych zakupów przed zbliżającymi się dniami wolnymi. Zdajemy sobie sprawę, że w tym okresie jedni szykują pierwsze rodzinne wyjazdy, inni zaś szykują ogrodowe przyjęcia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o wydłużeniu czasu pracy sklepów, w tygodniu poprzedzającym majówkę, by pomóc w przygotowaniach. Dodatkowo podczas długiego tygodnia w Biedronce ponownie powrócą Rabatogodziny, podczas których klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i jeszcze niższych cen.

- Kwietniowe Rabatogodziny obowiązują w sklepach sieci Biedronka do soboty, 27 kwietnia, w godz. od 20:00 do 23:30. Natomiast w niedzielę handlową, 28 kwietnia, od 18:00 do 22:00. Już we wtorek (23.04) w czasie trwania akcji klienci będą mogli skorzystać z promocji 1+1 gratis na ser żółty w plastrach Gouda Światowid 1 kg w cenie 13,47 zł z kartą MB, a także zakupić z rabatem 33% kawę ziarnistą Lavazza Crema e Gusto 1kg za jedyne 39,99 zł z kartą MB (limit 2 opakowania na kartę MB). W kolejnych dniach tygodnia sieć Biedronka zaoferuje klientom różnorodną ofertę rabatową na wybrane produkty. Szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie biedronka.pl - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka.

Poza wydłużeniem godzin pracy sklepów, sieć Biedronka, jak co roku przygotowała atrakcyjną ofertę z wysokimi rabatami, która obowiązuje do niedzieli 28 kwietnia. Z kartą lub aplikacją Moja Biedronka będą obowiązywać promocje, m.in. 6+6 gratis na mleko UHT 3,2% 1l Wypasione od Mlekovity, 1+1 gratis na kiełbasę śląską Kraina Wędlin 550 g, a także 2+1 na wszystkie sosy, ketchupy, musztardy oraz majonezy od: Madero, Heinz, Pudliszki i Roleski, czy 4+2 na produkty marki Tymbark. Ponadto w cenie obniżonej o 46% klienci mogą zakupić masło Extra Polskie Mlekovita (200 g) za jedyne 3,99 zł przy zakupie 3 sztuk z kartą lub aplikacją Moja Biedronka. Wysoki rabat, bo aż 94% obowiązuje przy zakupie 2 opakowań chudego mięsa mielonego z szynki wieprzowej Kraina Mięs (500 g) za jedyne 5,99 za opakowanie. Oferta ta obowiązuje do 23.04 wyłącznie z kartą lub aplikacją Moja Biedronka. Dla fanów słodkiego orzeźwienia w gorące dni czeka oferta drugi tańszy produkt za 1 zł na wszystkie lody familijne Big Milk (900 ml lub 1l). Dla wszystkich smakoszy opcji wegetariańskich czeka rabat 40% na drugi tańszy produkt na wszystkie hummusy 140/160 g od goVege i SmaczneGo!

Atrakcyjnych ofert nie brakuje również na asortyment kosmetyczny oraz chemię domową, m.in. z kartą lub aplikacją Moja Biedronka obowiązuje promocja 1+1 gratis na papier toaletowy Supreme Queen 9 rolek za jedyne 9,99 zł za opakowanie, rabat 80% na drugi tańszy produkt na wszystkie płyny do płukania tkanin Coccolino, rabat 50% na drugi tańszy produkt na wszystkie kosmetyki Garnier, L’oreal, Fructis oraz Elseve, czy drugi tańszy produkt za 1 zł na wszystkie żele pod prysznic Palmolive 500 ml. Na wszystkich rodziców czeka również promocja -50% na drugi tańszy produkt m.in. na wszystkie pieluchy Dada Pure Care, pieluchomajtki Dada Pants Extra Care oraz pieluchy Pampers Active Baby.

Prześlij komentarz

0 Komentarze