Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Świętuj Dzień Kobiet z Biedronką. Sieć przygotowała specjalne promocje.


Dzień Kobiet rządzi się swoimi tradycjami. Jak pokazują zeszłoroczne dane sieci Biedronka, 8. marca oraz w dniach poprzedzających święto, klienci są stali w swoich wyborach. Po raz kolejny na podium ulubionych prezentów znalazły się kwiaty, słodycze oraz kosmetyki. Z okazji zbliżającego się tegorocznego Dnia Kobiet, wszystkie te produkty klienci Biedronki znajdą w jeszcze niższych cenach. A dla tych, którzy szukają bardziej nieoczywistych wyborów, Biedronka zaprasza na zakupy online do Biedronka Home.
 
Tylko w zeszłym roku z okazji Dnia Kobiet sprzedaż kwiatów ciętych w sklepach sieci Biedronka wzrosła aż o 600% w porównaniu do tygodnia poprzedzającego święto. Po raz kolejny największą popularnością cieszyły się tulipany, klasyczne róże i goździki. 200% wzrost odnotowano również w kategorii czekolad, a sprzedaż kosmetyków, w szczególności kremów i wód toaletowych, wzrosła o 70%. Mając na uwadze te szczególne upodobania, Biedronka przygotowała dla swoich klientów specjalne promocje z okazji zbliżającego się Święta Kobiet.

Pod względem prezentów na Dzień Kobiet jesteśmy prawdziwymi tradycjonalistami. 8. marca to kwiaty królują w koszykach naszych klientów. Wiedząc o tym, po raz kolejny przygotowaliśmy specjalną ofertę m.in. na kwiaty cięte i doniczkowe tak, by połączyć tradycję prezentową Polaków z tradycją niskich cen w Biedronce.

Artur Malesiński, starszy kupiec odpowiedzialny za ofertę kwiatów w sieci Biedronka
Tylko w środę, 6 marca, klienci Biedronki będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty na kwiaty doniczkowe – przy zakupie dwóch sztuk z kartą Moja Biedronka, tańszy z nich będzie można nabyć aż 50% taniej. Tego samego dnia odwiedzający placówki sieci będą mogli zakupić, idealne na słodki prezent, słodycze w promocji 1+1 z kartą Moja Biedronka – m.in. praliny Raffaello 150g (7,50 zł za opakowanie przy zakupie 2 szt.), praliny Lindor 200g (12,50 zł za opakowanie przy zakupie 2 szt.), czy belgijskie praliny Luximo (7,50 zł za op. przy zakupie 2 szt.). Z podobnej oferty, od środy do piątku, będą mogli skorzystać Ci, którzy sobie lub bliskiej kobiecie będą chcieli sprezentować ulubione kosmetyki. W tych dniach w Biedronce wszystkie produkty do makijażu, pielęgnacji paznokci, zestawy kosmetyczne oraz perfumy, wody toaletowe i perfumowane będą dostępne w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka

Od czwartku (7.03) do piątku (8.03) Biedronka jeszcze bardziej podkręci promocyjne tempo. Posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli skorzystać z oferty 3+1 gratis na wszystkie kwiaty cięte w różnych wariantach i wyjątkowo niskich cenach, np. 15 szt. tulipana polskiego w cenie 19,99 zł, 10 szt. goździków za 9,99 zł, 9 szt. róży w cenie 16,99 zł, czy bukiet z frezjami i hypericum za 16,99 zł. Kwiaty w promocji 3+1 gratis można będzie mieszać dowolnie.

Biedronka przygotowała też specjalną ofertę dla tych, którzy na 8 marca szukają prezentów bardziej praktycznych. W asortymencie sklepu internetowego Biedronka Home aż do 10 marca (lub wyczerpania zapasów) można zakupić urządzenia do domowego SPA, m.in. szczoteczkę do pielęgnacji twarzy Adler aż 40% taniej (47,90 zł), urządzenie do mikrodermabrazji w cenie 39,90 zł, czy różnego rodzaju akcesoria do pielęgnacji włosów, w tym suszarki od 59,90 zł oraz lokówki od 79,90 zł. Ponadto, przy zakupach za min. 200 zł można dobrać dodatkowy prezent za 10 zł, np. prostownicę (w cenie regularniej 54,90 zł), czy butelkę filtrującą do wody (cena regularna – 39,99 zł).

Prześlij komentarz

0 Komentarze