Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Policjanci aktywnie włączyli się w 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [foto]

fot. Policja Policje

Jak co roku policjanci czuwali nad bezpieczeństwem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stróże prawa oprócz zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie imprez, aktywnie włączyli się w wydarzenie. 

Można było ich spotkać w przecławskim GOKSiRze, gdzie na wystawionym stoisku udzielali porad profilaktycznych oraz zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji. Nie zabrakło pokazu radiowozu i sprzętu, który przyciągnął przede wszystkim najmłodszych.

W zabezpieczenie 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowani byli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach, Komisariatu Policji w Mierzynie oraz Posterunku w Kołbaskowie. Stróże prawa zabezpieczyli imprezy związane z finałem na terenie całego powiatu polickiego. Policjanci dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy zbierających pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej. Czuwali, aby zbiórki prowadzone były przez osoby do tego uprawnione.

Dodatkowo mundurowych można było spotkać w Przecławiu, gdzie w miejscowym GOKSiRze wystawili również stoisko i zorganizowali pokaz sprzętu. W przygotowanym punkcie mundurowi udzielali porad profilaktycznych seniorom na temat oszustw. Rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas ferii i zabaw na dworze. Dodatkowo policjantów wsparły kadrowe ds doboru z polickiej komendy, które kandydatom do Policji udzielały informacji związanych z naborem do służby.

Dodatkowo niebiescy stróże prawa dołożyli swoją cegiełkę i na aukcję na rzecz WOŚP Komendant Powiatowy Policji w Policach przekazał naszywkę z emblematem polickiej komendy oraz policyjne spinki do mankietów.Prześlij komentarz

0 Komentarze