Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Służby postawione na nogi. Szczęśliwy finał poszukiwań


Policjanci z Komisariatu Szczecin Dąbie po intensywnych poszukiwaniach zakończyli działania związane z odnalezieniem 82 – latki, która nie powróciła do domu. 

Po otrzymaniu informacji o zaginięciu starszej kobiety, funkcjonariusze podjęli natychmiastowe działania. Dzięki akcji poszukiwawczej, wieczorem Strażnicy Miejscy odnaleźli seniorkę Wczoraj popołudniu oficer dyżurny komisariatu Policji Szczecin Dąbie, otrzymał zgłoszenie, że 82 – letnia kobieta wyszła z domu i nie jest znane miejsce jej pobytu. Po otrzymaniu informacji o zaginięciu kobiety, policjanci podjęli natychmiast czynności poszukiwawcze. W działaniach wzięli udział wszyscy funkcjonariusze będący w służbie, a w jednostce został ogłoszony alarm. Do akcji został zadysponowany również policyjny pies tropiący, policyjne drony oraz funkcjonariusze zaprzyjaźnionych służb.

Sytuacja była poważna. Z uzyskanych informacji wynikało, że starsza kobieta jest nieporadna i mało samodzielna. Na szczęście dzięki zaangażowaniu policjantów i innych służb działania poszukiwawcze zakończyły się pomyślnie. Zaginiona kobieta została odnaleziona przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w okolicach ul. W. Polskiego w Szczecinie. 82 - latka była cała i zdrowa. Teraz seniorce nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Prześlij komentarz

0 Komentarze