Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Synoptycy nie mają dobrych wieści. Strona główna Pogoda na Boże Ciało i długi weekend


Prognozy pogody na Boże Ciało i długi weekend nie napawają optymizmem. Synoptycy Przewidują, że kraj nawiedzą nie tylko ulewne deszcze, ale także burze.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 22°C do 27°C. Wiatr słaby, na północy i wschodzie okresami umiarkowany, przeważnie południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 70 km/h.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 22°C na zachodzie do 26°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich, na południu także z południa. Podczas burz wiatr w porywach do 65 km/h.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu. Miejscami, głównie na południowym wschodzie kraju burze z gradem. Temperatura maksymalna od 22°C.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, na wschodzie i południu miejscami burze, lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna od 24°C . Wiatr słaby, okresami umiarkowany, przeważnie południowy i południowo-zachodni, tylko na Pomorzu nad morzem północno-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 80 km/h.

Prześlij komentarz

0 Komentarze