Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Dr Tomasz Kubiak potwierdza - wystartuje w wyborach na wójta Kołbaskowa

Pełnomocnik KWW Porozumienie Tomasza Kubiaka "Nowoczesna Gmina" potwierdził, że dr Tomasz Kubiak wystartuje w wyborach i będzie ubiegać się o mandat do pełnienia funkcji wójta Gminy Kołbaskowo. 

Spekulację o tym, że może pojawić się kolejny kandydat do objęcia fotelu wójta Kołbaskowa pojawiły się kilka dni temu. Po publikacji na naszym portalu, temat podchwyciły media. 

- Moim zdaniem, bycie częścią jakiejś społeczności, to nie korzystanie z należnych jej przywilejów, cieszenie się tym co może nam dać przynależność do wspólnoty. Czerpanie z niej. To powinno wyglądać inaczej. Jak chcę być częścią czegoś, powinienem coś oddać. Coś z siebie. Praca dla wspólnego dobra, budowanie wspólnego domu i jego otoczenia. To ciężka i przyjemna robota. Tak do tego podchodziłem zawsze i w taki sposób trzeba być częścią gminy - powiedział Kubiak o swoim starcie. 

Dr Tomasz Kubiak to funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, pełni funkcję oficera prasowego i koordynatora ds. ratownictwa. Jest doktorem nauk medycznych i ratownikiem medycznym.  

- Doktor Tomasz Kubiak jako lider i człowiek konsensusu zamierza zawalczyć o Kołbaskowo, aby odbudować drogę Kołbaskowa do wizji nowoczesnego domu dla wszystkich - czytamy w oświadczeniu przesłanego do naszej redakcji przez Jakuba Sosnowskiego, który jest pełnomocnikiem KWW Porozumienie Tomasza Kubiaka ,Nowoczesna Gmina.

Prześlij komentarz

0 Komentarze