Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.


W sobotę 24 lutego odbyło się bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego dotyczące przygotowania, realizacji i rozliczenia zadania publicznego finansowanego ze środków publicznych.

Uczestników szkolenia przywitali Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach i Edyta Rudecka Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach.

Szkolenie prowadził Artur Gluziński, ekspert w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się:jak przygotować ofertę realizacji zadania publicznego, aby była zgodna z wymogami ogłoszenia o konkursie oraz wyróżniała się na tle innych wnioskodawców, na co zwrócić szczególną uwagę w umowie o realizację zadania publicznego, jak bezbłędnie przygotować sprawozdanie z realizacji zadania publicznego, o blaskach i cieniach oferty bezkonkursowej, co jest niezbędne do zrealizowania zadania publicznego w kontekście przepisów o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz dostępności cyfrowej stron internetowych, a także przepisów o ochronie danych osobowych.

Szkolenie zostało sfinansowane ze środków z budżetu Powiatu Polickiego na 2024 rok.

Prześlij komentarz

0 Komentarze