Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Powstanie projekt budowlany modernizacji odcinka drogi powiatowej.


Powiat Policki w najbliższym czasie ogłosi postępowanie przetargowe na wykonanie projektu budowlanego odcinka drogi powiatowej Nr 3909Z Buk - Rzędziny na odcinku Buk - Łęgi.

Istniejące liczne ubytki w konstrukcji jezdni oraz zbyt mała szerokość jezdni stanowią duży problem podczas mijania się pojazdów oraz  niebezpieczeństwo mieszkańców i wszystkich użytkowników ruchu drogowego.

W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia podstawowego w celu sporządzenia projektu budowlanego na modernizacja tego odcinka - mówi Starosta Policki Andrzej Bednarek.

Zakres dokumentacji projektowej na odcinku od m. Buk do m. Łęgi zawierać będzie między innymi przebudowę skrzyżowania dróg powiatowych Nr 3907Z i 3909Z w m. Buk, przebudowę i budowę chodników, budowę sieci kanalizacji deszczowej, budowę drogi dla pieszych i rowerów, przebudowę zjazdów, budowę i przebudowę miejsc postojowych, przebudowę konstrukcji jezdni (jej istniejąca szerokość zostanie poszerzona do 6,00 m), usunięcie kolizji z istniejącym uzbrojeniem technicznym.

Prześlij komentarz

0 Komentarze