Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Pijany przyjechał autem na komendę


We czwartek 37-letni mężczyzna przyjechał do Komendy Powiatowej Policji w Policach aby sprawdzić swoją trzeźwość. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie kierował samochodem. Niestety badanie alkomatem wykazało 0,32 promila. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

16  maja ok godz. 09:00 do KPP Police stawił się mężczyzna, który chciał sprawdzić swoją trzeźwość. Mężczyzna skorzystał z urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu po czym wyszedł z budynku i wsiadł do samochodu. Funkcjonariusze zauważyli, że 37-latek wsiadł za kierownicę samochodu BMW, który wcześniej wjechał na parking komendy – co potwierdziły dodatkowo kamery monitoringu. Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego i ponownie przebadali go alkomatem. Badanie wykazało 0,32 promila w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

O dalszym losie nieroztropnego kierowcy zadecyduje sąd. Za popełnione wykroczenie grozi mu grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 3.

Prześlij komentarz

0 Komentarze