Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

1,5% dla marzeń


Od 20 lat Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia marzenia dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu, jak również z niepełnosprawnością spowodowaną wadami wrodzonymi czy genetycznymi. Działalność Fantazji to także wsparcie socjalne dla najbardziej potrzebujących rodzin oraz organizacja różnego rodzaju warsztatów, wydarzeń i gal, na które zapraszamy Podopiecznych z całej Polski, a od przeszło roku, także pozostające pod naszą opieką dzieci uchodźców z Ukrainy. Przez 20 lat, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 9500 wyjątkowych marzeń. Na spełnienie fantazji wciąż oczekuje ponad 1700 dzieci.

Trwa okres rozliczeń podatkowych. Mamy szansę spełnić wiele fantastycznych marzeń naszych Podopiecznych, chorych dzieci. Mamy szansę, musimy tylko dotrzeć do ludzi o wielkich sercach, którzy zaufają nam przekazując 1,5% podatku na marzenia.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszych działań, o nieodpłatne zamieszczenie na Państwa portalu informacji o możliwości przekazania 1,5% na Fantazję. Dołączam przykładową grafikę, oczywiście materiały przygotowalibyśmy zgodnie z Państwa wymogami technicznymi.

Bardzo prosimy. Marzenia można spełniać na wiele różnych sposobów... Pomagać można w różny sposób...

Prześlij komentarz

0 Komentarze