Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

„Święto ognia” na Dzień Kobiet. Marszałek zaprasza do kina [video]


W najbliższy piątek, 8 marca, w sali dawnego kina „Delfin” odbędą się dwa okolicznościowe seanse. Z okazji Dnia Kobiet zaplanowano projekcję filmu „Święto ognia” – polskiej produkcji, która miała premierę jesienią ub. roku. Bezpłatne zaproszenia są jeszcze dostępne.

- W dniu 8 marca w sali dawnego Kina Delfin w Szczecinie organizujemy dwa specjalne pokazy filmu „Święto ognia". Będzie też coś na słodko. Już dziś serdecznie zapraszam! – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.


„Święto ognia” to polska produkcja, która miała premierę w listopadzie 2023 r. Główna bohaterka – Anastazja - to uzależniona od komiksów 20-latka, zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich.

Na uczestników piątkowych pokazów oprócz słodkiego poczęstunku czekać będzie także okolicznościowa fotobudka. Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 17, drugi o 19. Bilety na oba pokazy są do odbioru w Głównym Punkcie Informacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (wejście od ul. Piłsudskiego).

Prześlij komentarz

0 Komentarze