Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Regulamin

Regulamin komentowania na portalu ikolbaskowo.pl
 1. Redakcja serwisu ikolbaskowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane przez użytkowników
 2. Celem wystawiania komentarzy jest wolna wymiana myśli, swoich spostrzeżeń, opinii i sugestii.
 3. Użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi.
 4. Przy złamaniu któregokolwiek z poniższych podpunktów moderatorzy mają prawo do wykasowania danego komentarza, bez podania powodu. Przy wielokrotnym złamaniu mają prawo do zawieszenia konta danego czytelnika
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy o treściach sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm oraz naruszających ludzką godność (art. 23 Kodeksu cywilnego)
 6. Zabrania się używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne -niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, dźwiękowa), również w formie skrótów (wulgaryzmem jest także niepełne użycie słowa, np. k****)
 7. Zabrania się prowokacji i celowego wywoływania sporów (tzw. trolling)
 8. Dopuszcza się linkowanie do własnych stron internetowych lub wpisów, pod warunkiem, że wnoszą one jakieś merytoryczne treści, a komentarz nie ogranicza się do samego odnośnika. Nachalne linkowanie do własnych stron internetowych lub wpisów może być uznane za spam i tym samym usuwane
 9. Każdy czytelnik ma możliwość zgłoszenia błędów lub/i złamania regulaminu przez innego czytelnika, służy do tego opcja: „zgłoś nadużycie”. Co najmniej 2-krotnie oflagowany komentarz zostanie automatycznie ukryty.
 10. Moderatorzy mają ma prawo do edycji lub usuwania treści o charakterze reklamowym. Zapis ten nie uchybia prawu krytyki.
 11. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci odwołania się do podjętych przez moderatorów działań i decyzji (w tym zawieszenia konta) należy wysłać wiadomość na adres ikolbaskowo@gmail.co
 12. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony.
 13. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.