Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Kolejni poszukiwani namierzeni i zatrzymani przez szczecińskich policjantów.Poszukiwani, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości „ wpadli” w ręce szczecińskich policjantów. Jedne z nich był poszukiwany na podstawie listu gończego a drugiego zatrzymał przewodnik psa służbowego.

Szczecińscy policjanci każdego niemal dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem mundurowi z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KMP zatrzymali 24- latka, który był poszukiwany na podstawie listu gończego do odbycia łącznej kary 16 miesięcy pozbawienia wolności. 

Mężczyzna wpadł na Ossowie, kiedy to widząc policjantów zaczął zachowywać się nerwowo i to wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany w centrum miasta. 62- latek pił alkohol na skwerze w miejscu gdzie jest to zabronione. Przewodnik psa służbowego wylegitymował tego mężczyznę. Okazało się, ze ma on do odbycia karę 75 dni pozbawienia wolności. Oczywiście niebawem trafi do Zakładu Karnego.

Prześlij komentarz

0 Komentarze