Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

"Bizancjum w gminie Kolbaskowo" - tajemnicze ulotki w skrzynkach mieszkańców.

"Bizancjum w Urzędzie Gminy Kołbaskowo" - ulotki z informacją o sporych zarobkach urzędników pojawiły się w skrzynkach mieszkańców. Do ulotek nikt się nie przyznał, ale jeden z komitetów zabrał już głos w tej sprawie. 

Trwa kampania wyborcza więc pojawienie się ulotek to pewnie nie przypadek. Głos w tej sprawie zabrał KWW Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, komitet aktualnej wójt - Małgorzaty Schwarz. 

- Kampania wyborcza ruszyła i trudno nie odnieść wrażenia, że w tym roku nie będzie grzecznie i merytorycznie. Do skrzynek w całej gminie wrzucane są ulotki, w których zamieszczane są nieprawdziwe informacje. Ktoś delikatnie mówiąc mocno mija się z prawdą!!! Czyżby niektórym kandydatom zaczynały puszczać nerwy - czytamy na stronie internetowej KWW Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. 

Na początku miesiąca na naszych łamach opublikowaliśmy artykuł dotyczący średnich zarobków urzędników Gminy Kołbaskowo na podstawie danych, które w ramach odpowiedzi na informację publiczną zdobył jeden z naszych czytelników i nam je udostępnił. Z dokumentów wynika, że w urzędzie zarabia się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Cały artykuł można znaleźć tu: Urzędnicy w Kołbaskowie zarabiają średnio 9 tysięcy złotych miesięcznie? Sprawdzamy!

Niewykluczone, że publikacja stała się inspiracją ulotki. Kto jest jednak jej autorem? Być może niebawem się dowiemy. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze