Header Ads Widget

Najnowsze

6/recent/ticker-posts

Mieszkaniec gminy Kołbaskowo napisał książkę. Możesz pomóc w jej wydaniu.16 tysięcy złotych - tyle potrzeba aby wydać powieść pt. "Kłamca zerwany ze smyczy", której autorem jest Jarosław Dworzyński, mieszkańca gminy Kołbaskowo. Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka. 


Powieść jest z gatunku thrillera, akcja dzieje się w majówkę 2022 roku, a głównym bohaterem jest Adam Hal. 

- Książkę przeczytało już kilka osób, w tym trzy osoby, które mają na swoim koncie powieści. "Świetnie się czyta", "Ciągle chciałam wiedzieć, co dalej", "Główny bohater jest identyczny jak mój były mąż", "Zaskakujące zakończenie" - takie i wiele podobnych otrzymałem opinii. Pomyślałem, skoro się podoba, muszę to jakoś wydać. Stąd pomysł o Zrzutce - czytamy w opisie zrzutki. 

Bohater powieści, Adam Hal, to młody dziennikarz mieszkający pod Szczecinem, cieszy się na wyjazd żony Ewy i córki Oli do rodziny w Kamieńsku w środkowej Polsce. Ma swój pomysł na majówkę. Od jakiegoś czasu umawia się z dwiema kobietami na randkę. Z Magdą umówił się na dwunastą, a z Zuzą na piętnastą. Jak to się skończy? Pierwszy raz pozbawił życia człowieka, kiedy miał 11 lat. Nikt go nie podejrzewał. To był… przypadek. W 2022 roku był już dorosłym mężczyzną. Jednak kilka dni majówki 2022 roku wstrząsnęło nim. To co na niego spadło, złamałoby człowieka o najmocniejszej psychice. Ale czy Adam był bez winy? I do tego tajemnicze esemesy. Ktoś musiał go cały czas śledzić. 

Akcję można wesprzeć tu: https://zrzutka.pl/2np5e5

Prześlij komentarz

0 Komentarze